Такмичења

На 22. регионалном такмичењу електротехничких школа југоисточне Србије које је одржано 07.05.2014. године у Техничкој школи у Лесковцу ученици наше школе су постигли следеће резултате:

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА - ментор: Иван Митић

1. Жарко Петровић - 3. место

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2 - ментор: Славица Величковић

2. Сава Михајловић 6. место ,

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1 - ментор: Марина Илић

3. Владица Тасић -8. место,

4. Катарина Стојевић - 9. место



 

На 21. регионалном такмичењу електротехничких школа југоисточне Србије које је одржано 09.05.2014. године у  Зајечару  ученици наше школе су постигли следеће резултате:

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА - ментор: Горан Анђелковић

1. Марко Тасић - 3. место

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2 - ментор: Славица Величковић

2. Жарко Петровић 2. место ,

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1 - ментор: Марина Илић

3. Сава Михајловић - 6. место.



 

На 20. регионалном такмичењу електротехничких школа југоисточне Србије које је одржано 10.05.2014. године у Техничкој школи у Пироту  ученици наше школе су постигли следеће резултате:

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА - ментор: Горан Анђелковић

1. Ана Ђорђевић - 1. место

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2 - ментор: Славица Величковић

2. Тасић Марко- 4. место ,

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1 - ментор: Марина Илић

3. Жарко Петровић - 13. место,

4. Стефан Трајковић - 14. место,

5. Милан Пешић - 16. место,

6. Милан  Стаменковић - 21. место



 

На 19. регионалном такмичењу електротехничких школа југоисточне Србије које је одржано 11.05.2013. године у Техничкој школи "Раде Металац" у Лесковцу  ученици наше школе су постигли следеће резултате:

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2 - ментор: Славица Величковић

1. Ана Ђорђевић- 4. место ,

ЕЛЕКТРОНИКА - ментор: Ена Милосављевић

2. Милош Крстић- 5. место ,

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА - ментор: Горан Анђелковић

3. Бојан Тројановић- 2. место

4. Дејан Анђелковић- 4. место

Ови ученици су се пласирали на републичко такмичење електротехничких школа Србије биће одржано у Крагујевцу 01.06.2013. године.



 

На 18. регионалном такмичењу електротехничких школа југоисточне Србије које је одржано 12.05.2012. године у Техничкој школи "15.мај" у Прокупљу учествовали су следећи ученици наше школе:

Ана Ђорђевић, Милан Светозаревић и Данило Томић (Основе електротехнике 1 (ментор: Јованка Миленковић)), Зоран Стојановић (Основе електротехнике 2 (ментор: Славица Величковић)), Драган Костић (Електроника (ментор: Ена Милосављевић)) , Милош Мирковић и Милош Митић (Енергетска електроника (ментор: Горан Анђелковић))

Ученици са менторомУченици наше школе Милан Светозаревић и  Драган Костић освојили су  8. место док су ученици Милош Мирковић (III-3) и Милош Митић (III-1) својили треће односно четврто место и на тај начин се пласирали на републичко такмичење из предмета енергетска електроника које ће бити одржано у Пироту  02.6.2012.

На републичком такмичењу које је одржано у Пироту 02.јуна 2012. ученици Милош Мирковић и Милош Митић освојили су 14. односно 16. место.

 



 

На 17. регионалном такмичењу електротехничких школа југоисточне Србије које је одржано 14.05.2011. године у Електротехничкој школи "Никола Тесла" у Нишу учествовали су следећи ученици наше школе:

Ученици са менторимаДејан Анђелковић и Зоран Стојановић (Основе електротехнике 1 (ментор: Јованка Миленковић)), Александар Хеибергер (Основе електротехнике 2 (ментор: Славица Величковић)), Милена Костић и Стефан Ристић (Електроника (ментор: Ена Милосављевић)) и Иван Јовановић(III-3) и Стефан Милошевић(III-1) (Енергетска електроника (ментор: Горан Анђелковић))

Ученица наше школе Милена Костић освојила је 10. место док су ученици Иван Јовановић (III-3) и Стефан Милошевић(III-1) својили су треће односно четврто место и на тај начин се пласирали на републичко такмичење из предмета енергетска електроника које ће бити одржано у Смедеревској Паланци 4.6.2011.

 



 

Ucenici-takmičari

Техничка школа Врање је 08. маја 2010. године била организатор 16. регионалног такмичења у подручју рада Електротехника на коме су ученици наше школе постигли следеће резултате:

Електротехника 2: (ментор проф. Славица Величковић)

  1. Стефан Ристић 3. место и
  2. Милена Костић 10. место.

Електроника: (ментор проф. Ена Милосављевић)

  1. Миле Златановић 2. место,
  2. Марјан Ђорђевић 9. место и
  3. Марко Станковић 13. место.

Енергетска електроника: (ментор проф. Горан Анђелковић)

  1. Звонко Јањић  2. место и
  2. Лазар Јовић  3. место.

 


Коначан пласман ученика по предметима можете погледати овде:


  • Сумарни табеларни преглед резултата 16. регионалног такмичења можете погледати овде.

Контакт

Адреса: Техничка школа, Булевар Авноја 2, 17500 Врање

тел/факс: (+381)(17)400-645

ПИБ: 100549264

Матични број школе: 07138954

Жиро рачун: 840-1155666-07