Такмичења Машинство

Такмичења Машинство

Успех наших ученика на регионалним и републичким такмичењима машинских школа Републике Србије

 

     2024. године:

     Регионално такмичење одржано у Нишу 13.04.2024.

 

Компјутерска графика 2Д – ментор: Горан Станојевић

II место – Стефан Стојановић,

 

            Програмирање КУ глодалице –ручно 

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

I место – Младен Дејковић, 

 

  Програмирање КУ глодалице-ЦАД/ЦАМ

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

III место – Димитрије Величковић , 

 

 

Републичко такмичење у Пироту 16-17.05.2024

 

Програмирање КУ глодалице-ЦАД/ЦАМ

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

II место – Димитрије Величковић , 

 

 

2023. године:

Регионално такмичење у Крагујевцу

            

           Статика – ментор: Станојевић Горан

           IV место – Стефан Стојановић, Статика

 

 

           Програмирање КУ глодалице –ручно 

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

I место – Александар Стошић , 

II место –Саша Станојевић, 

 

Програмирање КУ струга- ручно

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

I место – Младен Дејковић, 

 

Програмирање КУ глодалице-ЦАД/ЦАМ

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

I место – Никола Стојановић , 

 

Програмирање КУ струга-ЦАД/ЦАМ 

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

II место – Димитрије Величковић, 

III место – Александар Ђорић,

 

 

Републичко такмичење у Новом Саду

 

Програмирање КУ глодалица - ручно

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

III место – Александар Стошић , 

 

Програмирање КУ струга - ручно

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

III место – Младен Дејковић , 

 

 

2022 године:

Регионално такмичење у Крушевцу

 

–ментор: Саша Илић

 

I место – Марко Марковић ,Програмирање КУ глодалице- ручно програмирање

II место – Никола Асенов, Програмирање КУ глодалице- ручно програмирање

I место – Александар Стошић  ,Програмирање КУ струга- ручно програмирање

 

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

I место – Александар Стошић, Програмирање КУ глодалице-ЦАД/ЦАМ програмирање 

II место – Максим Јовановић, Програмирање КУ глодалице-ЦАД/ЦАМ програмирање   

I место – Никола Стојановић, Програмирање КУ струга-ЦАД/ЦАМ програмирање  

III место – Вук Димитријеић, Програмирање КУ струга-ЦАД/ЦАМ програмирање

 

Републичко такмичење у Београду

 

–ментор: Саша Илић

 

III место – Александар Стошић , Програмирање КУ струга – ручно програмирање 

I место – Марко Марковић , Програмирање КУ глодалица – ручно програмирање 

II место – Никола Асенов , Програмирање КУ глодалица – ручно програмирање 

 

–ментор: Јелена Јовановић Митић

 

III место – Максим Јовановић, Програмирање КУ глодалице-ЦАД/ЦАМ програмирање  

 

 

 

 

2019 године:

 

Регионално такмичење у Крагујевцу 

Статика – ментор: Горан Станојевић

I место- Андрија Савић

III место – Јован Савић

 

 

– ментор: Саша Илић

 

I место  ,Програмирање КУ глодалице- ручно програмирање

III место, Програмирање КУ глодалице- ручно програмирање

I место  ,Програмирање КУ струга- ручно програмирање

III место, Програмирање КУ струга-ЦАД/ЦАМ програмирање

 

Републичко такмичење у Пожеги 

 

– ментор: Саша Илић

 

I место , Програмирање КУ глодалица – ручно програмирање 

III место , Програмирање КУ струга – ручно програмирање 

 

2018 године:

Регионално такмичење у Великој Плани 

 

 Механика Статика - ментор: Милан Костић

II место, Вукашин Недељковић

            

            Програмирање КУМ- ментор: Саша Илић

 

II место Програмирање КУ струга – ЦАД/ЦАМ програмирањем

I место Програмирање КУ глодалице – ЦАД/ЦАМ програмирањем

I место Програмирање КУ струга - ручно програмирање 

I место Програмирање КУ глодалице – ручно програмирање

 

 

Републичко такмичење у Нишу 

- ментор :Саша Илић

 

I место Програмирање КУ струга – ручно програмирање

III место Програмирање КУ глодалице – ручно програмирање

III место Програмирање КУ глодалице – ЦАД/ЦАМ програмирањем

 

 

2017 године:

Регионално такмичење у Нишу

 

-ментор:  Саша Илић

I место Програмирање КУ глодалица

II место Програмирање КУ струга – ручно

II место Програмирање КУ струга-ЦАД/ЦАМ програмирање

III место, Техничка школа Врање

 

2016 године:

Регионално такмичење у Лесковцу 

– ментор: Саша Илић

 

II место, Програмирање КУ струга- ручно програмирање

II место, Програмирање КУ глодалице- ручно програмирање

 

Контакт

Адреса: Техничка школа, Булевар Патријарха Павла 2, 17500 Врање

тел/факс: (+381)(17)400-645

ПИБ: 100549264

Матични број школе: 07138954

Жиро рачун: 840-31302845-09